9 бер. 2015 р.


Наступне відео  яскраво демонструє шкоду, якої завдають викинуті в сміття відпрацьовані батарейки:


Учням нашої гімназії та їхнім батькам я нагадую, що у приміщенні школи ми розмістили спеціальні скриньки для збору батарейок. Не нехтуйте можливістю посприяти збереженню природи, долучайтеся до акції.
Про результати такого заходу я буду інформувати Вас в наступних публікаціях.

20 коментарів :

 1. Мабуть батарейки насправді дуже шкідливі,подившись це відео,можна зробити багато висновків...)І зрозуміти,чому саме так...

  ВідповістиВидалити
 2. Дуже дякую за хороше відео і за інформацію..

  ВідповістиВидалити
 3. Батарейки дуже багато містять шкідливих та небезпечних речовин:Свинець,кадмій,ртуть,нікель і цинк,луги

  ВідповістиВидалити
 4. Батарейки не можна викидати у звичайне сміття.

  ВідповістиВидалити
 5. Це правильний шлях, який може стати прикладом і для інших....

  ВідповістиВидалити
 6. За даними громадського руху «За право громадян на екологічну безпеку», нині в користуванні українців близько мільярда батарейок, що містять 9 тонн ртуті. Якщо така кількість цього небезпечного металу випарується, то може забруднити всі квартири і будинки в Україні.

  ВідповістиВидалити
 7. думайте,що ви робити з батарейками і куди ви їх викадаєте тому,що ті ж самі батарейки можуть принести дуже багато шкоди...Пам*ятайте це і робіть висновки

  ВідповістиВидалити
 8. дуже класне відео,навчальне

  ВідповістиВидалити
 9. Бережіть природу!!Тому,що батарейки хоч вони не дуже великі,але приносять досить багато шкоди саме для природи!

  ВідповістиВидалити
 10. Одна батарейка, викинута в землю, забруднює 400 літрів води, вбиває одного їжака і два дерева. ВЕЛИКА ІДЕЯ представляє досвід заводу "Аргентум", єдиного, що переробляє батарейки в Україні.

  ВідповістиВидалити
 11. Якщо ми візьмемо в руку будь-яку звичайну батарейку, ми знайдемо на ній маленький малюнок: перекреслене відро, що означає «у смітник не викидати».

  ВідповістиВидалити
 12. Звичайно легше викинути батарейки у смітник,але думайте,яку шкоду вони роблять для нас людей!...

  ВідповістиВидалити
 13. Щоб зайвих ілюзій не створювати, у Європі збирають менше, ніж 50% батарейок, і я думаю, у нас також більше не буде. Але щось робити треба.

  ВідповістиВидалити
 14. Всі свідомі люди розуміють, що таки не дарма на кожній батарейці чомусь стоїть знак : перекреслений смітничок,бо НЕ МОЖНА викинути батарейку просто й бездумно.

  ВідповістиВидалити
 15. В Україні щодня на смітники потрапляє, за різними підрахунками, від 12-ти до 18-ти тон спрацьованих батарейок. Це неабияк шкодить довкіллю - стверджують екологи

  ВідповістиВидалити
 16. Що спрацьовані батарейки шкодять довкіллю, знають усі. Проте наукового підтвердження досі немає.

  ВідповістиВидалити
 17. Єдиний порятунок - безпечно переробляти батарейки на заводах. Проте в Україні немає ефективної системи збирання й перевезення таких відходів.

  ВідповістиВидалити
 18. Викинути батарейку на звалище майже дорівнює тому, як би ми просто вилили у ґрунт певну частину цих сполук. Адже захисна оболонка швидко руйнується, і шкідливі речовини просто витікають. Так що одна пальчикова батарейка забруднює 400 літрів води чи 20 квадратних метрів землі.

  ВідповістиВидалити

Популярні новини